Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in North Bay
2018 Volkswagen Atlas 3.6 FSI Execline 4dr All-Wheel Drive 4MOTION
EXECLINE
| Price: | $21,998 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:124,002 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 26122A |
2017 Kia Sedona L Passenger Van
| Price: | $4,998 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:211,522 km
| Body Style: | Vans |
| Engine: | 3.3L 6cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 26-189A |
2016 Cadillac CTS 3.6L Luxury Collection 4dr All-Wheel Drive Sedan
| Price: | $14,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:174,772 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 26-156A |
2016 Honda CR-V EX-L 4dr All-Wheel Drive
Certified
| Price: | $16,991 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:175,094 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 26-724PA |
2015 Honda Odyssey EX (A6) Passenger Van
| Price: | $13,089 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:178,504 km
| Body Style: | Vans |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 26007A |
2012 Buick Enclave CXL All-Wheel Drive Sport Utility
| Price: | $7,998 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:135,187 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 26-254PA |
2023 Chevrolet TrailBlazer ACTIV All-Wheel Drive
ACTIV
| Price: | $CALL |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:66,332 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.3L 3cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 26078A |
2019 Chevrolet Silverado 1500 LT Trail Boss 4x4 Crew Cab 6.6 ft. box
| Price: | $CALL |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:127,562 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26084AA |
| Price: | $CALL |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:225,684 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.0L 8cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Other |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26087A |
Loading More Vehicles ...




