Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in North Bay
2024 Kia Telluride EX 4dr All-Wheel Drive
Kia Certified Pre-Owned | Low Mileage |
| Price: | $45,743 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:31,799 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.8L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 26-107A |
2024 Mazda CX-30 GX 4dr i-ACTIV All-Wheel Drive Sport Utility
GX
| Price: | $26,498 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:46,487 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 26096A |
2024 RAM 1500 Classic Warlock 4x4 Crew Cab 5.6 ft. box
| Price: | $41,589 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:66,785 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26051AA |
2024 Volkswagen Taos Highline 4dr All-Wheel Drive 4MOTION
HIGHLINE
| Price: | $28,998 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:30,209 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 92605 |
2023 Chevrolet Silverado 1500 LT Trail Boss 4x4 Crew Cab 6.6 ft. box
6.2L V8 | 2" Factory Lift |
| Price: | $51,991 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:54,170 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.2L 8cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26-723P |
2023 Ford F-150 XLT 4x4 SuperCrew Cab 6.5 ft. box
| Price: | $68,852 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:53,485 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Dark Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26066A |
2023 GMC Acadia SLE All-Wheel Drive
SLE
| Price: | $34,998 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:48,044 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 26147A |
2023 Kia Sorento 2.5T SX w/Burgundy Leather 4dr All-Wheel Drive
Heads-Up Display | Burgundy Leather
| Price: | $38,993 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:39,178 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 26-219PA |
2023 Kia Sportage X-Line 4dr All-Wheel Drive
Remote Start | Leather Heated Seats and Steering |
| Price: | $28,632 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:54,843 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 26-168A |
Loading More Vehicles ...








