Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in North Bay
2025 Honda CR-V LX 4dr All-Wheel Drive
LX
| Price: | $33,498 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:65,236 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 26172A |
2024 Mazda CX-30 GX 4dr i-ACTIV All-Wheel Drive Sport Utility
GX
| Price: | $26,498 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:46,487 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 26096A |
2024 Volkswagen Taos Highline 4dr All-Wheel Drive 4MOTION
HIGHLINE
| Price: | $28,998 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:30,209 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 92605 |
2023 GMC Acadia SLE All-Wheel Drive
SLE
| Price: | $34,998 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:48,044 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 26147A |
GT
| Price: | $32,998 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:40,189 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 26152A |
TOURING
| Price: | $33,498 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:39,940 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 26210A |
2022 Kia Forte GT Limited 4dr Sedan
GT LIMITED
| Price: | $21,998 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:76,225 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 1.6L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 92607 |
LIMITED
| Price: | $46,998 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:86,256 km
| Body Style: | Vans |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 26178A |
2021 Jeep Cherokee Altitude 4dr 4x4
ALTITUDE
| Price: | $23,498 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:110,526 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.2L 6cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26036AA |
Loading More Vehicles ...










