Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in North Bay
2024 Chevrolet Silverado 1500 RST 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
| Price: | $49,189 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:86,710 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 25215A |
2024 Chevrolet Silverado 1500 RST 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
Duramax Diesel | Leather Seating | Heated Seats and Steering
| Price: | $49,991 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:88,140 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26-900P |
2024 RAM 1500 Classic Warlock 4x4 Crew Cab 5.6 ft. box
| Price: | $41,589 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:66,785 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26051AA |
2023 Chevrolet Silverado 1500 LT Trail Boss 4x4 Crew Cab 6.6 ft. box
6.2L V8 | 2" Factory Lift |
| Price: | $51,991 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:54,170 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.2L 8cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26-723P |
2023 Ford F-150 XLT 4x4 SuperCrew Cab 6.5 ft. box
| Price: | $68,852 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:53,485 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Dark Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26066A |
| Price: | $30,589 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:105,200 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 2.3L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26080A |
| Price: | $31,589 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:152,332 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.0L 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 25083A |
2021 Ford F-150 XLT 4x4 SuperCab Styleside 6.5 ft. box
| Price: | $32,589 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:102,365 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26075A |
2021 RAM 2500 Big Horn 4x4 Crew Cab 6.3 ft. box
| Price: | $46,589 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:170,952 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.7L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26023AA |
Loading More Vehicles ...







