Used Kia for Sale in North Bay
2024 Kia Seltos LX 4dr Front-Wheel Drive
| Price: | $22,491 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:68,003 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 26-724P |
2024 Kia Sportage EX 4dr All-Wheel Drive
Kia Certified Pre-Owned | AWD | Panoramic Sunroof
| Price: | $33,991 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:44,875 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 26-195A |
2024 Kia Telluride EX 4dr All-Wheel Drive
Kia Certified Pre-Owned | Low Mileage |
| Price: | $46,491 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:31,799 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.8L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 26-107A |
2023 Kia Sorento 2.5T SX w/Burgundy Leather 4dr All-Wheel Drive
Heads-Up Display | Burgundy Leather
| Price: | $39,991 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:39,178 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 26-219PA |
2023 Kia Sportage X-Line 4dr All-Wheel Drive
Remote Start | Leather Heated Seats and Steering |
| Price: | $28,632 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:54,841 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 26-168A |
2023 Kia Sportage EX Premium w/Black Interior 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $32,491 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:32,807 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 26-214A |
2021 Kia Seltos EX 4dr All-Wheel Drive
All Wheel Drive | Heated Seats & Steering | Sunroof |
| Price: | $19,991 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:64,074 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 26-218A |
| Price: | $22,589 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:100,150 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Other |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 26031A |
2022 Kia Seltos SX Turbo w/Burgundy Interior 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $CALL |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:103,848 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.6L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 26-157A |
Loading More Vehicles ...










