Used Jeep for Sale in North Bay
2024 Jeep Grand Cherokee Laredo 4dr 4x4
| Price: | $40,189 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:30,136 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 25047A |
2021 Jeep Cherokee Altitude 4dr 4x4
ALTITUDE
| Price: | $23,498 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:110,526 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.2L 6cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26036AA |
2021 Jeep Wrangler Sport 2dr 4x4
2 Sets Of Tires! | Auto | V6
| Price: | $19,994 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:173,371 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26-152A |
Buy with confidence with Kia North Bay's Pre-Owned Promise! This 2021 Jeep Wrangler Sport delivers iconic off-road capability with the added convenience of a smooth-shifting 8-speed automatic transmission paired to its proven 3.6L V6 engine, producing strong performance and .....Read MoreLire la suite
2020 Jeep Wrangler Sport 2dr 4x4
SPORT S
| Price: | $26,498 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:65,236 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Manual |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26111A |
Loading More Vehicles ...




