Used Ford for Sale in North Bay
2024 Ford Bronco Big Bend 2dr 4x4
| Price: | $47,678 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:40,008 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.3L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Manual |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 25208A |
2022 Ford Escape SE Hybrid 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $17,589 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:82,136 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 26079A |
2018 Ford Edge Titanium 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $14,589 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:157,589 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 26084A |
2017 Ford Explorer XLT 4dr 4x4
XLT
| Price: | $CALL |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:145,236 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26197A |
Loading More Vehicles ...




