Used Ford for Sale in North Bay
2022 Ford F-150 King Ranch 4x4 SuperCrew Cab 5.5 ft. box
| Price: | $86,957 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:45,991 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | U22086 |
| Price: | $30,589 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:105,200 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 2.3L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26080A |
| Price: | $31,589 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:152,332 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.0L 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 25083A |
2021 Ford F-150 XL 4x4 SuperCab Styleside 6.5 ft. box
| Price: | $37,589 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:56,100 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 2.7L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 25066A |
Loading More Vehicles ...


