Used Ford F-150 for Sale in North Bay
2023 Ford F-150 XLT 4x4 SuperCrew Cab 6.5 ft. box
| Price: | $68,852 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:53,485 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Dark Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26066A |
| Price: | $31,589 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:152,332 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.0L 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 25083A |
2021 Ford F-150 XLT 4x4 SuperCab Styleside 6.5 ft. box
| Price: | $32,589 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:102,365 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26075A |
| Price: | $CALL |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:225,684 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.0L 8cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Other |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26087A |
2009 Ford F-150 XLT 4x4 Super Cab Styleside 6.5 ft. box
| Price: | $CALL |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:284,560 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.4L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 25066AA |
Loading More Vehicles ...
