Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in North Bay
2022 Ford Escape SE Hybrid 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $17,589 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:82,136 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 26079A |
| Price: | $30,589 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:105,200 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 2.3L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26080A |
TOURING
| Price: | $33,498 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:39,940 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 26210A |
2022 Jeep Compass North 4dr 4x4
| Price: | $21,589 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:89,563 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26004A |
2022 Kia Carnival LX Passenger Van
| Price: | $26,512 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:132,743 km
| Body Style: | Vans |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 26-223A |
2022 Kia Forte GT Limited 4dr Sedan
| Price: | $22,498 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:76,230 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 1.6L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 26-716P |
2022 Kia Forte GT Limited 4dr Sedan
GT LIMITED
| Price: | $21,998 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:76,225 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 1.6L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 92607 |
2022 Kia K5 GT-Line 4dr All-Wheel Drive Sedan
| Price: | $21,991 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:139,350 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 1.6L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 26-729P |
2022 Kia Seltos SX Turbo w/Burgundy Interior 4dr All-Wheel Drive
Warranty Until June 2028 or 120,000!
| Price: | $22,991 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:105,357 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.6L 4cyl |
| Exterior Colour: | Steel |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 26-157A |
Loading More Vehicles ...










