Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in North Bay
2020 Audi Q5 45 Progressiv 4dr All-Wheel Drive quattro Sport Utility
Heated Heats and Steering |
| Price: | $25,671 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:87,222 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 26-231A |
Buy with confidence with Kia North Bay's Pre-Owned Promise! This 2020 Audi Q5 Progressive delivers luxury, performance, and advanced technology in a refined compact SUV. Powered by a turbocharged 2.0L engine paired with Audi’s legendary quattro AWD system, it offers a smooth.....Read MoreLire la suite
2020 Jeep Wrangler Sport 2dr 4x4
SPORT S
| Price: | $26,498 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:65,236 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Manual |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26111A |
Sunroof | Heated Seats & Steering | Android & Carplay
| Price: | $15,421 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:86,549 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 1.6L 4cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 26-253PA |
Buy with confidence with Kia North Bay's Pre-Owned Promise! This 2020 Kia Rio EX Sedan delivers impressive fuel efficiency, modern technology, and everyday practicality in a stylish compact package. Powered by an efficient 1.6L engine paired with an intelligent automatic tra.....Read MoreLire la suite
2020 Kia Soul GT-Line Premium 4dr Hatchback
| Price: | $15,991 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:104,294 km
| Body Style: | Hatchback |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 26-221A |
Loading More Vehicles ...



